Ze względu na fakt, iż wszystkie zaproszenia/zawiadomienia wykonywane są na indywidualne zamówienie, wymaga to przygotowania projektu z danymi oraz wg. wytycznych Klienta.
Dlatego przy zamówieniu poniżej 20 szt. zaproszeń pobieramy opłatę w wysokości 20 zł za projekt, natomiast przy zamówieniu co najmniej 20 szt. jest on wykonywany gratis.

Ze względu na fakt, iż wszystkie nasze zaproszenia są wykonywane ręcznie – zastrzegamy sobie możliwość nieznacznych różnic w wyglądzie poszczególnych egzemplarzy.
Kolorystyka wydrukowanych zaproszeń może nieznacznie różnić się od wyświetlanych na Twoim monitorze.

Zwroty:
Zakupione zaproszenia nie podlegają zwrotom ani wymianie - są zrobione specjalnie dla Ciebie.
Prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyny nie przysługuje konsumentowi w przypadku, gdy oferowana usługa została już wykonana w całości, za wyraźną zgodą kupującego poinformowanego uprzednio przez sprzedającego o utracie prawa odstąpienia od umowy (przepis z ustawy).

Gwarancja:
Jeżeli otrzymany produkt będzie posiadał wady ukryte lub uszkodzi się podczas użytkowania z przyczyn niezależnych od Ciebie, możesz skorzystać z prawa gwarancyjnego. Gwaracja uwzględniana jest po wcześniejszym kontakcie mailowym.

Reklamacja:
1. Reklamacje dotyczące błędów w druku wynikłe z naszej winy oraz reklamacje dotyczące uszkodzenia towaru lub niezgodności w liczbie sztuk uwzględniane są po wcześniejszym kontakcie mailowym.
2. Reklamacje dotyczące błędów w druku, które nie wynikają z naszej winy nie będą rozpatrywane. PO ZAAKCEPTOWANIU PROJEKTU NIE MA MOŻLIWOŚCI JAKICHKOLWIEK ZMIAN W PROJEKCIE, NIE PRZYJMUJEMY TAKŻE REKLAMACJI.
3. Nie przyjmujemy żadnych przesyłek reklamacyjnych wysyłanych do nas za pobraniem.
4. Zdjęcia zamieszczone na aukcji są jedynie zdjęciami poglądowymi, w związku z tym mogą nieznacznie odbiegać w zakresie barwy i jakości.

Polityka Prywatności:
Ochrona danych osobowych
Administratorem danych osobowych jest: Gift for You Marek Jakubek z siedzibą Klęczany 277a, 39-127 Będziemyśl;
Dane osobowe zostały przesłane dobrowolnie oraz przetwarzane będą w celu realizacji zamówienia i wysłania gotowego produktu, zgodnie z art. 6 RODO;
Procesorem danych osobowych będzie firma kurierska UPS lub Poczta Polska;
Dane osobowe będą przechowywane do momentu ustania przydatności tj. na czas około 8 miesięcy (do momentu zakończenia wszystkich etapów realizacji zamówień);
Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie bedą udostępniane innym odbiorcom danych.
Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, aktualizowania, ograniczenia przetwarzania oraz ich usunięcia w dowolnym momencie poprzez kontakt mailowy: