Zamawiając winietki, zawieszki, naklejki, księgi gości, menu weselne lub numery na stół - proszę wysłać do nas maila z dokładnym opisem zamawianych wzorów.

Wykonujemy kompletne papeterie ślubne, więc jeśli czegoś nie ma na naszej stronie, proszę napisać czym jeszcze Państwo są zainteresowani.

KONTAKT

ZAMÓWIENIE ZAPROSZEŃ

Do zamówienia zaproszeń proszę wypełnić poniższy FORMULARZ ZAMÓWIENIA uzupełniając tylko te dane, ktore dotyczą wybranego modelu.
Bardzo prosimy o wysyłanie listy gości z ODMIENIONYMI NAZWISKAMI !!! dokładnie tak jak mają być wpisane do zaproszenia, jedno pod drugim, BEZ NUMERACJI, przecinków i z ewentualnym dopiskiem Sz.P. lub W.P. jeśli mają być dodane - nie dopisujemy nic i nie odmieniamy nazwisk.
Przykładowa personalizacja gości:
Sz.P. Annę i Jana Kowalskich
Sz.P. Katarzynę i Adama Nowaków

Po otrzymaniu wszystkich potrzebnych danych, wykonujemy projekt (2-3 dni) i wysyłam na wskazany adres mailowy (ewentualne poprawki do projektów wysyłamy w ciągu 1-2 dni).

Po otrzymaniu akceptacji projektu i wpłacie pieniędzy na konto przystępujemy do realizacji zamówienia. Termin realizacji od 7 do 10 dni roboczych liczony od akceptacji i wpłynięcia pełnej kwoty za zaproszenia oraz przesyłkę (liczy się ostatnia data).
Nie odpowiadamy za błędy w tekstach przesłanych przez klientów !

FORMULARZ ZAMÓWIENIA